Anunturi / Cariere

SC INCARMED SRL angajeaza biochimist/ biolog pentru laboratorul de analize medicale.

Cerinte:

- Licentiat in biologie/biochimie;

- ALP/ Certificat de membru valabil si vizat la OBBCSSR;

- Asigurarea malpraxis valabila;

- Experienta pe un post similar de minim 6 luni in cadrul unui laborator de analize medicale umane;

- Simt ridicat de responsabilitate;

- Bune cunostinte profesionale (corelatie intre diversele analize medicale);

- Cunostinte utilizare PC;

- Bun organizator.

Responsabilitati:

  • Prelucrarea si procesarea probelor biologice, validarea rezultatelor,
  • Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate pentru asigurarea calitatii rezultatelor analizelor medicale,
  • Respectarea termenelor de executie si de livrare corecta a buletinelor de analize,
  • Identificarea neconformitatilor si luarea masurilor corective,
  • Cunoasterea aparaturii si a tehnicilor uzuale de laborator,
  • Respectarea codului de deontologie profesionala si a normelor care reglementeza profesia,
  • Program de lucru full-time.

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru atractiv (locatie, dotare, echipa).

In cazul in care sunteti interesat/a va invitam sa ne trimiteti CV-ul dvs. la e-mail: bianca.pirvulescu@sicc.ro. Alte detalii legate de acest job puteti obtine telefonic: 0744.504846.

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

Postari

Postari Recente

Clinica Incarmed este o clinica de cardiologie particulara din statiunea Calimanesti.
Suntem sensibili fata de starea emotionala si fizica atat a pacientilor nostri cat si a angajatilor si colaboratorilor nostri.
Noul Site Sicc.ro este disponibil pe toate rezolutiile
Mesaj de informare în vederea prevenirii răspândirii infecției cu Coronavirus

Pentru mai multe informatii accesati pagina de contact

Suntem aici pentru dumneavoastra